Nowoczesny

Stale inwestujemy i wymieniamy sprzęt, będący podstawą działalności

Zawsze sprawny

Na bieżąco sprawdzamy, serwisujemy i dokonujemy konserwacji

Czysty

Zdajemy sobie sprawę, że czystość jest priorytetem i wpływa na komfort

Kaszubskie Kajaki dysponują nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, który umożliwia komfortowe i bezpieczne korzystanie z uroków rzek i jezior. Nasze kajaki poradzą sobie w każdej sytuacji. Na jeziorze i spokojnym odcinku rzeki zapewniają sterowność i wygodę. Z kolei na odcinkach o szybkim nurcie z wieloma przeszkodami umożliwi sprawne i bezpieczne ich pokonywanie. 

Bezpieczny

Bezpieczny sprzęt gotowy do pracy w każdych warunkach

Komfortowy

Posiadane modele zostały dobrane pod względem komfortu

Dostosowywany

Dopasowujemy sprzęt do każdego użytkownika i trasy spływu

Kajaki

blank

Kajak dwuosobowy DAG Pro Tour 470

blank

Kajak Pro Tour 570 – polietylenowy kajak dwuosobowy. Budowa zapewnia możliwość bezpiecznego i komfortowego przemierzania rzek i jezior w każdych możliwych warunkach. Specjalnie wyprofilowany układ siedzeń wewnątrz kajaka umożliwia przybranie wygodnej pozycji podczas spływu. Ponadto możliwe jest posadzenie dziecka pośrodku kajaka. Konstrukcja kajaka oraz materiał, z którego jest wykonany, gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia. Pro Tour 570 należy do grupy kajaków niezatapialnych.  Na dziobie znajduje się zakręcany korkiem otwór umożliwiający szybkie wylanie wody z kajaka. Wykonane z tworzywa sztucznego uchwyty przetrwają nawet najtrudniejsze przeprawy. Wszystkie wymienione cechy kajaka Pro Tour 570 sprawiają, że świetnie sprawdza się na wszystkich rodzajów spływach, od łagodnych do ekstremalnie trudnych.

Kajak jednoosobowy TRAPER

blank

Kajak Traper jest idealnym rozwiązaniem na polskie rzeki. Spędzenie w kajaku Traper kilku godzin czy kilku dni, na spokojnych czy ekstremalnie trudnych odcinkach rzek, będzie dla kajakarza przyjemnością. Pełne olinowanie, szczelna komora bagażowa, podnóżki oraz miękkie wyścielenie siedziska, pozwala na efektywniejsze korzystanie z uroków natury . Kajak gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w różnych sytuacjach na spływie, co wielokrotnie było sprawdzane przez naszych klientów. Kadłub jest tak skonstruowany, aby w razie potrzeby można było szybko i sprawnie opuścić kajak. Ponadto obszerne wnętrze umożliwia schowanie się w całości do kajaka nawet znacznej postury kajakarzom. Charakterystyczny kształt dziobu i płaskie dno sprawia, że kajak z łatwością wchodzi na przeszkodę i zapewnia stabilność podczas ześlizgiwania się. Jeżeli raz zdecydujesz się na Trapera nie będziesz chciał innego kajaka.

Pozostałe wyposażenie

Wiosło eqalis Swift Alu
blank
blank

Dostępne rodzaje wioseł: Symetryczne lub asymetryczny oraz z prostokątnymi piórami.

Kamizelki kajakowe Aquarius
blank

Dla dorosłych:

blank

Dla dzieci:

blank
Kask kajakowy Embrum
blank
blank
Fartuch kajakowy nylonowy Hiko Basic FITFLEX
blank
blank