Pole namiotowe

3000m2 - ogrodzony

Ogrodzony trawiasty teren o powierzchni 3000m2

Przy samej Raduni

Pole znajduje się przy samej rzece Raduni

Z częścią rekreacyjną

Zadaszona wiata ze stołem + miejsce na ognisko

Opis pola namiotowego

W tym sezonie zapraszamy Państwa do skorzystania z pola namiotowego Kaszubskich Kajaków. Pole campingowe znajduje się w Kiełpinie Kartuskim przy ulicy Raduńskiej 4a. Do państwa dyspozycji jest ogrodzony trawiasty teren o powierzchni 3000m2 z dostępem do rzeki Raduni. Nasz obiekt wyposażony jest w toalety oraz prysznic z dostępem do ciepłej wody, zapewniamy także przełącze elektryczne. W części rekreacyjnej znajduje się duża, zadaszona wiata ze stołem i ławkami, obok zostało wyznaczone miejsce na ognisko. Właściciel po wcześniejszym uzgodnieniu może zapewnić drewno na opał. Dużym atutem działki jest położenie, które zapewnia promienie słońca do późnych godzin popołudniowych. Pole namiotowe jest czynne od marca do października.

Atrakcje

Do największych atrakcji w okolicy należą spływy kajakowe rzeką Radunią oraz Kamienne Kręgi w Trątkownicy. Chcąc wziąć udział w spływie kajakowym należy skontaktować się z właścicielem pola namiotowego. Kamienne Kręgi znajdują się w odległości 1 km od naszego obiektu.

Gastronomia

Okolica obfituje w punkty gastronomiczne. Do najpopularniejszych należą restauracje po Kuchennych Rewolucjach – Schabowy Raz i Sielawka. Dla wielbicieli kuchni regionalnej i pierogów idealnym miejscem będzie Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie. W samej miejscowości Kiełpino w odległości 1,5 km od pola namiotowego znajdują się dwie pizzerie, oferujące dowóz zamówionego jedzenia.

Prysznic

Komfortowy prysznic z dostępem do ciepłej wody

Prąd

Zapewniamy także przyłącze elektryczne

Nasłonecznione

Usytuowanie zapewnia słońce do późnych godzin popołudniowych

Parking

Oferujemy bezpłatny ogrodzony parking

Dojazd

Z Trójmiasta łatwy dojazd gwarantuje linia kolejowa Gdynia – Kościerzyna oraz nowopowstająca Kolej Metropolitalna. Należy wysiąść na stacji Kiełpino Kartuskie, który jest oddalony od pola namitowego o 15 minut piechotą.