Spływy kajakowe Radunia

Sprzęt

Kaszubskie Kajaki dysponują nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, który umożliwia komfortowe i bezpieczne korzystanie z uroków rzek i jezior. Nasze kajaki poradzą sobie w każdej sytuacji. Na jeziorze i spokojnym odcinku rzeki zapewniają sterowność i wygodę. Z kolei na odcinkach o szybkim nurcie z wieloma przeszkodami umożliwi sprawne i bezpieczne ich pokonywanie. 

logo.png

Kajak dwuosobowy DAG Pro Tour 470

pro-tour-470.png

Wymiary: (dł. x szer. x wys.) 470cm x 78cm x 41cm
Waga: 38 kg
Max ładowność: 290 kg

Kajak Pro Tour 570 – polietylenowy kajak dwuosobowy. Budowa zapewnia możliwość bezpiecznego i komfortowego przemierzania rzek i jezior w każdych możliwych warunkach. Specjalnie wyprofilowany układ siedzeń wewnątrz kajaka umożliwia przybranie wygodnej pozycji podczas spływu. Ponadto możliwe jest posadzenie dziecka pośrodku kajaka. Konstrukcja kajaka oraz materiał, z którego jest wykonany, gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia. Pro Tour 570 należy do grupy kajaków niezatapialnych.  Na dziobie znajduje się zakręcany korkiem otwór umożliwiający szybkie wylanie wody z kajaka. Wykonane z tworzywa sztucznego uchwyty przetrwają nawet najtrudniejsze przeprawy. Wszystkie wymienione cechy kajaka Pro Tour 570 sprawiają, że świetnie sprawdza się na wszystkich rodzajów spływach, od łagodnych do ekstremalnie trudnych.

 logo.png

Kajak jednoosobowy TRAPER

aquarius-traper-produkt-(3).png

Wymiary: (dł. x szer.) 385cm x 68cm
Wymiar kokpitu: 94cm x 54cm
Waga: 26 kg

Kajak Traper jest idealnym rozwiązaniem na polskie rzeki. Spędzenie w kajaku Traper kilku godzin czy kilku dni, na spokojnych czy ekstremalnie trudnych odcinkach rzek, będzie dla kajakarza przyjemnością. Pełne olinowanie, szczelna komora bagażowa, podnóżki oraz miękkie wyścielenie siedziska, pozwala na efektywniejsze korzystanie z uroków natury . Kajak gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w różnych sytuacjach na spływie, co wielokrotnie było sprawdzane przez naszych klientów. Kadłub jest tak skonstruowany, aby w razie potrzeby można było szybko i sprawnie opuścić kajak. Ponadto obszerne wnętrze umożliwia schowanie się w całości do kajaka nawet znacznej postury kajakarzom. Charakterystyczny kształt dziobu i płaskie dno sprawia, że kajak z łatwością wchodzi na przeszkodę i zapewnia stabilność podczas ześlizgiwania się. Jeżeli raz zdecydujesz się na Trapera nie będziesz chciał innego kajaka.

 marque-asset_16636388.jpg

Wiosło eqalis Swift Alu

Bez tytułu123.png

Dostępne rodzaje wioseł: Symetryczne lub asymetryczny oraz z prostokątnymi piórami.

 logo.png

Kamizelki kajakowe Aquarius

k2.jpg

k3.jpg

Kask kajakowy Embrum

k4.jpg

 

 k5.jpg

Fartuch kajakowy nylonowy Hiko Basic FITFLEX

k6.jpg

© Copyright 2014-2015. All Rights Reserved. kajaki-radunia.pl - spływy kajakowe Radunią

Projekt i wykonanie: Strony www

Pogoda Somonino z serwisu