Spływy kajakowe Radunia

Pole namiotowe

 

W tym sezonie zapraszamy Państwa do skorzystania z pola namiotowego Kaszubskich Kajaków. Pole campingowe znajduje się w Kiełpinie Kartuskim przy ulicy Raduńskiej 4a. Do państwa dyspozycji jest ogrodzony trawiasty teren o powierzchni 3000m2 z dostępem do rzeki Raduni. Nasz obiekt wyposażony jest w toalety oraz prysznic z dostępem do ciepłej wody, zapewniamy także przełącze elektryczne. W części rekreacyjnej znajduje się duża, zadaszona wiata ze stołem i ławkami, obok zostało wyznaczone miejsce na ognisko. Właściciel po wcześniejszym uzgodnieniu może zapewnić drewno na opał. Dużym atutem działki jest położenie, które zapewnia promienie słońca do późnych godzin popołudniowych. Pole namiotowe jest czynne od marca do października.

Do największych atrakcji w okolicy należą spływy kajakowe rzeką Radunią oraz Kamienne Kręgi w Trątkownicy. Chcąc wziąć udział w spływie kajakowym należy skontaktować się z właścicielem pola namiotowego. Kamienne Kręgi znajdują się w odległości 1 km od naszego obiektu. Okolica obfituje w punkty gastronomiczne. Do najpopularniejszych należą restauracje po Kuchennych Rewolucjach – Schabowy Raz i Sielawka. Dla wielbicieli kuchni regionalnej i pierogów idealnym miejscem będzie Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie. W samej miejscowości Kiełpino w odległości 1,5 km od pola namiotowego znajdują się dwie pizzerie, oferujące dowóz zamówionego jedzenia.

Osobą przyjeżdżającym samochodem – oferujemy bezpłatny ogrodzony parking. Z Trójmiasta łatwy dojazd gwarantuje linia kolejowa Gdynia – Kościerzyna oraz nowopowstająca Kolej Metropolitalna. Należy wysiąść na stacji Kiełpino Kartuskie, który jest oddalony od pola namitowego o 15 minut piechotą.

© Copyright 2014-2015. All Rights Reserved. kajaki-radunia.pl - spływy kajakowe Radunią

Projekt i wykonanie: Strony www

Pogoda Somonino z serwisu